Zarządzaj Marketingiem Eksperckim albo całą firmą edukacyjną

Ekademia pomoże Ci zarządzać dowolnie skomplikowaną strategią Marketingu Eksperckiego albo całą firmą Edukacyjną. Z naszej platformy korzystają firmy usługowe, szkoleniowe i eksperci szukający pasywnego dochodu...

Możliwość Przetestuj
400 tysięcy użytkowników
27 milionów sprzedaży
56 tysięcy transakcji

Jedna platforma, wiele korzyści

To nie jest typowa platforma e-learningowa, ale System do zarządzania biznesem wiedzowym. Część e-learningowa jest tylko elementem całej platformy promocyjno-sprzedażowo-wiedzowej. Wkorzystaj w pełni ten system do zarządzania biznesem sprzedającym wiedzę. Poza e-learningiem znajdziesz tu potężne wsparcie pormocji twoich produktów. Oto niektóre z zadań, które ułatwiamy realizować:

Nowoczesny wygląd i edytor ofert

Stwórz taką ofertę, jaką chcesz - bez potrzeby kosztownej rozbudowy własnej strony www.

Każdy produkt (płatny i darmowy) ma własną ofertę na platformie. Dajemy Ci ogromną swobodę w sposobie jej tworzenia - od gotowych szablonów, po czystą przestrzeń na Twoje własne pomysły.

Pokaż swoją ofertę

Pokaż swoim klientom za co mogą Ci zapłacić. Zrobisz to łatwo i szybko w przejrzystej strukturze IMPLE. więcej...

Bez kosztów

Nie potrzebujesz strony internetowej, żeby pokazać swój produkt. Tutaj możesz zrobić to łatwo i sprawnie.

Kreatyność lub gotowy szablon

Do zrobienia swojej oferty chcesz wybrać szablon czy dać ujście swojej kreatywności zaczynając od czystej przestrzeni?

Łatwy i bezpieczny proces zamawiania

Ustandaryzowany formularz i proces zamawiania zwiększa poczucie bezpieczeństwa i pewności Klientów. Automatyzacja oszczędza Ci czas.

Klient zamawia, wybiera formę płatności i płaci - a platforma zajmuje się resztą. Integracja z systemami płatności to kwestia skopiowania kilku parametrów.

Bezpieczeństwo

Taki sam formularz na każdej ze stron ekademii wywołuje u jej stałych bywalców poczucie bezpieczeństwa. Oni już znają ten formularz. Dzięki temu mają do Ciebie większe zaufanie.

Oszczędź czas z automatyacją

Automatyczacja zaoszczędzi Ci dużo czasu. Poyśl ile jest rzeczy, które możesz zrobić w momencie kiedy system sam dba domknięcie Twojej sprzedaży.

Proste jest najlepsze

Proste rozwiązania są najlepsze i najbardziej efektywne czasowo. Zamiast marnować czas na skomplikowane rozwiązania, postaw na szybką i skuteczną prostotę.

Wystawiaj faktury z automatu

Nie trać czasu na generowanie faktur.

Kliknij aby wystawić FV, sprawdź dane (ew. skoryguj), kliknij drugi raz, a platforma wygeneruje fakturę, wydrukuje kopię u Ciebie a oryginał wyśle do Klienta.

Oszczędź sobie czas

System wygeneruje i wyśle faktury automatycznie, nie będziesz musiał już marować na to czasu

Zautomatyzuj faktury

System automatycznie wygeneruje i wyśle faktury do Twoich klientów. Klient dostanie oryginał a Ty kopię.

Przejrzyste i czytelne

Proste i czytelne faktry w formacie PDF

Możesz łatwo podwoić sprzedaż udostępniając materiały online

50% badanych osób kupowałoby częściej, gdyby materiały były dostępne online.

Z naszych doświadczeń wynika, że nagranie szkolenia i sprzedaż jego nagrań może nawet 8krotnie zwiększyć przychody i 20krotnie zyski.

Zachęć Twoją społeczność do interakcji

Wproradź element grywalizacji do swojej komunikacji, quizy na pewno zaangażują Twoja społeczność i zachęcą do interacji z Tobą. Dzięki dobrej zabawie zapamiętają Cię na dłużej.

Udostępniaj swoje materiały

ożesz udostępnim swojej społeczności dowolnego typu materiały, niezależnie od tego czy to nagrania z konferencji czy video z YouTube lub Vimeo.

Usprawnij komunikację z Twoimi klientami

Stwórz forum dyskusyje dla swojej społeczności, dzięki temu nie tylko Ty będziesz z nimi w kontakcie ale także oni ze swobą nawzajem. Łącznenie ze sobą ludzi daje ogromne korzyści.

Prawdziwe pieniądze są w kolejnych zakupach Twoich Klientów

Powracający Klient kupuje chętniej, taniej i więcej.

Nasza platforma jako pozwala wdrożyć zaawansowane strategie up-sellingowe i cross-sellingowe, które zwielokrotnią Twoje zyski.

Oferta dla twojego klienta szyta na miarę

Platforma IMPLE wskaże Ci co kupił a czego jeszcze nie kupił Twój klient. Dzięki temu możesz zaproponwoać mu swoje komplementarne produkty.

Popraw komunikację

Możesz zadzwonić do klienta i zapytać czy poradził sobie produktem, który kupił. Dzięki Twojej trosce na pewno będzie zadowolony z Twoich usług i z pewnością poleci Cię znajomym. A czy jest lepsza forma zdobywania klientów niż z polecenia?

Pomagaj klientom kupić od Ciebie

Wykorzystaj kupony do udzielania rabatu, żeby domknąć sprzedaż lub tworzenia specjalnych ofert "tylko teraz".

Dane to przewaga

Właściwa analiza danych umożliwia podejmowanie decyzji, które pozwolą Ci pokonać konkurencję i zwiększyć zyski.

Nasza platforma ma najbardziej zaawansowane systemy do analizy danych na rynku.

Skup się na skutecznej promocji

Mówi się, że połowa budżetu na marketing idzie w błoto, tylko nidgy nie wiadomo która. IMPLE dostarczy Ci dane, dzięki którym będziesz wiedział jaka promocja sprawdza się u Ciebie najlepiej i daje największe zwroty.

Analizuj zainteresowanie swoimi produktami

Dzieki raportom dowiesz sie, która katerogria produktów najbardziej interesuje Twoich klientów.

Badź coraz lepszy

Raporty uczstników pomogą Ci zweryfikować niedopracowane elementy Twoich produktów. To może bardzo pozytynie odbić się na odbiorze Twojej osoby a także zachęcić innych do zostawiania pieniędzy u Ciebie.

Dobra komunikacja to podstawa

Będąc w kontakcie z Klientami zwiększasz ich satysfakcję i swoje szanse na sprzedaż kolejnych produktów i usług.

Platforma daje Ci wiele automatycznych, grupowych i indywidualnych opcji komunikacji.

Informacje o statusie e-mailem i SMSem

W trakcie procesu zamawiania platforma sama informuje e-mailem Klienta i Ciebie o postępach. Dodatkowo po opłaceniu Klient i Ty otrzymacie SMS. Możesz też zdefiniować wiadomość po opłaceniu indywidualnie dla każdego produktu

Lista pod kontrolą

Prosta integracja z impleBOT pozwala Ci automatycznie zapisać Klientów na globalną listę Klientów i Klientów/Uczestników danego produktu

Powiadomienia dla wszystkich

Forum aktualności dostępne w każdym produkcie pozwala organizatorowi i trenerom wysyłać masowe powiadomienia wszystkim uczestnikom

Ekademia jako LMS potrafi "prawie wszystko", pozwól że Ci to udowodnimy

Ekademia pozwala na wdrożenie mnóstwa różnych technik i strategii. Jeśli poznamy potrzeby Twojej firmy, wskażemy Ci jak je najlepiej zaspokoić...

Wystarczy darmowa rejestracja na otwartej platformie Ekademia.pl, aby sprawdzić jej możliwości. Sprzedaż możesz rozpocząć w domenie ekademia.pl, albo od razu wdrożyć wersję WHITELABEL.

Top